On this page we have collected the most interesting and important information about Wordpress 3.6.1 Cestina for you. Follow the links below and you will surely find answers to your questions.


Čeština pro WordPress 3.6.1 Separatista

  https://www.separatista.net/wordpress/cestina/cestina-pro-wordpress-3-6-1
  Čeština pro WordPress 3.6.1 2. října 2013 admin komentáře 2 První opravná a bezpečnostní verze WordPressu 3.6.1 sice vyšla už před třemi týdny, ale oficiální čeština ji následuje až dnes, kdy opravuje některé nepřesnosti a doplňuje další přeložené řetězce .

Čeština pro WordPress 3.6 Separatista

  https://www.separatista.net/wordpress/cestina/cestina-pro-wordpress-3-6
  Čeština pro WordPress 3.6 by měla být během několika málo hodin dostupná přímo prostřednictvím automatické aktualizace (nebo si můžete ručně stáhnout kompletní instalační balíček). Lokalizace není sice zatím zcela kompletní, ale většinou chybí pouze dlouhé řetězce nápovědy, přehled novinek a administrace sítě webů.

Čeština pro WordPress 3.8.1 Separatista

  https://www.separatista.net/wordpress/cestina/cestina-pro-wordpress-3-8-1
  Čeština pro WordPress 3.8.1 11. února 2014 admin komentářů 17 První opravná verze v podobě WordPressu 3.8.1 sice vyšla už před dvěma týdny a dnes ji následuje i oficiální čeština, a to zejména kvůli trochu nečekaným problémům (aneb automatické aktualizace lokalizovaných verzí ještě nefungují zcela ideálně).

Přehled změn a kontrol: WordPress - Instalace a čeština

  https://navody.c4.cz/prehled-zmen/wordpress-instalace-a-cestina
  Přehled změn a kontrol v návodu WordPress - Instalace a čeština. Datum Verze Popis; 18.12.2020: WordPress 5.6: Návod byl zkontrolován pro novou verzi aplikace.

WordPress 3.6 “Oscar” Separatista

  https://www.separatista.net/wordpress/wordpress-3-6-oscar/comment-page-1
  WordPress 3.7 by měl obsahovat docela zajímavou novinku, a to automaticky vynucené aktualizace (bez zásahu uživatele). Prostě až vyjde nová verze, tak se WordPress sám aktualizuje. Bude to samozřejmě platit pouze pro malé verze, tedy WordPress 3.6 by se sám aktualizoval na 3.6.1, ale už ne na 3.7 (to zůstane na uživateli).
  [CATITEMSBL#1]

In addition to information on Wordpress 3.6.1 Cestina, on our site you can find a lot of interesting and useful information on related topics.

Related Information:

Popular Wordpress Info: