On this page we have collected the most interesting and important information about Wordpress Kategori Ekleme for you. Follow the links below and you will surely find answers to your questions.


WordPress Kategori Ekleme, Silme ve Sıralama - Kukumav.Net

  https://www.kukumav.net/blog/wordpress-kategori-ekleme-silme-siralama/
  WordPress Kategori Ayarları (Ekleme, Silme, Sıralama) WordPress kategorileri, makalelerinizi gruplara ayırmanın en kolay yoludur. Yayınlarınızın, hizmet veya ürünlerinizin, hiyerarşik bir sırayla düzenlenmesini sağlayan alt ve ana kategoriler oluşturabilirsiniz.

Wordpress Kategori Nasıl Eklenir? Alt Kategori Nasıl ...

  https://wpcin.com/wordpress-kategori-ekleme/
  Wordpress Kategori Ekleme. 1. YÖNTEM: Bir yazı yazarken WordPress’e yeni bir kategori ekleyebilirsiniz. Yazı düzenleme ekranında sağ kenar çubuğunda kategoriler meta kutusuna gidin ve Yeni Kategori Ekle bağlantısını tıklayın. WordPress Yeni Kategori Ekle. 2.

Wordpress Kategori Ekleme Düzenleme ve Silme Nasıl Yapılır ...

  https://www.wordpresstr.com/wordpress-kategori-ekleme-duzenleme-ve-silme/
  Wordpress Kategori Ekleme 1. Kategori oluşturmak için karşımıza çıkan bölümün sol kısmında yer alan formu doldurmamız gerekiyor. Bu bölümün doldurulma şeklini detaylı bir şekilde anlatacağız. Wordpress Kategori Ekleme ve Düzenleme 2. İsim kısmına kategorimizin ismini yazmamız gerekiyor. Bu kısımda yazım kuralı ile alakalı bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Wordpress Kategori Nasıl Eklenir? - Teknoloji Haberleri

  https://teknobilimadami.com/wordpress-kategori-nasil-eklenir/
  WordPress’te kategori ekleme işlemini gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak admin paneline yönelmeniz gerekmektedir. Admin paneline giriş yaptıktan sonra Yazılar sekmesine tıklamalı ve Kategoriler seçeneğini seçmelisiniz.
  [CATITEMSBL#1]

In addition to information on Wordpress Kategori Ekleme, on our site you can find a lot of interesting and useful information on related topics.

Related Information:

Popular Wordpress Info: