On this page we have collected the most interesting and important information about Wordpress Yorum Kapatmak for you. Follow the links below and you will surely find answers to your questions.


Wordpress Yorumları Nasıl Kapatılır? HACOOS

  https://www.hacoos.com/2019/11/wordpress-yorum-kapatma.html
  Wordpress kullanıcıları bazen temalarında yorum özelliğini kapatmak isteyebilirler. Sebepleri arasında spam yorumlardan dolayı kaldırmak istenmesi olsa da WP temasında tüm yorumları tamamen kaldırmak isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır.5/5(21)

Wordpress Yorumları Kapatmak WPMAVI

  https://wpmavi.com/wordpressbaslangic/wordpress-yorumlari-kapatmak.html
  WordPress Sitenizin Tamamını Yorumları Kapatmak – Varyasyon 1 WordPress YazılarıTamamen Yoruma Kapatmak. WordPress sitenizin tamamında yorumları kapatmak aslında oldukça basit bir işlem. Sadece alttaki adımları takip ederek bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. 1-Öncelikle wordpress admin panelinize giriş yapın ve ardından Ayarlar >> Tartışma sekmesine gidin.

Wordpress Yorum Kapatma ( Görselli Anlatım) - Ömer Yoluk

  https://omeryoluk.com/wordpress-yorum-bolumunu-nasil-kaldirabilirsiniz/
  WordPress Sayfasını Tamamen Yoruma Kapatmak. WordPress sayfasının tamamını yoruma kapatmak için yukarıda vermiş olduğumuz yolu izlemeniz mümkündür. Ancak bunun farklı bir yöntemi daha vardır. Bu yöntem için öncelikle sitenize “No Page Comment” eklentisini kurmanız gereklidir.

Wordpress Yorumları Kapatma [Çözüldü] - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=_TsBHms-vws
  Wordpress Yorumları Kapatma Eklentisi Yorumlar Nasıl Kapatılır? [Çözüldü]Merhabalar arkadaşlar bugün hep birlikte Wordpress üzerinde yorum yapma özelliğin...

Wordpress Yorumları Kapatmak - Murat Süzen

  https://muratsuzen.com/wordpress-yorumlari-kapatmak
  WordPress sitesine yorumları tamamen kapatmak isterseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Ayarlar Bölümünden Yapılabilen Yöntem. WordPress Admin paneline giriş yapıp sonrasında Ayarlar >> Tartışma sekmesine gidin. Tartışma sekmesinin altında “İnsanların yeni yazılara yorum yapmasına izin ver” seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenek WordPress kurulumunda otomatik seçili olarak gelmektedir.
  [CATITEMSBL#1]

In addition to information on Wordpress Yorum Kapatmak, on our site you can find a lot of interesting and useful information on related topics.

Related Information:

Popular Wordpress Info: