On this page we have collected the most interesting and important information about Wordpress Yorumlar Iin Kara Liste for you. Follow the links below and you will surely find answers to your questions.


Wordpress Yorumlar için IP Engelleme - BurtiNET

  https://blog.burtinet.com/wordpress-yorumlar-icin-ip-engelleme/
  Yorumlar için kara liste alanını bulun ve bu alana, engellemek istediğiniz IP adreslerini yazın. Yaptığınız değişiklikleri kaydederek WordPress yorum alanı için IP engelleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

15 En iyi Wordpress Yorum Eklentisi - Çok Faydalı ...

  https://ircdforum.com/wp-eklentileri/2710-15-en-iyi-wordpress-yorum-eklentisi-ok-faydal.html
  Akismet - Wordpress'in varsayılan spam yorumları engelleme eklentisidir. Yorumların spam olup olmadığını Akismet Web Teknolojisini kullanarak belirlemektedir. ... Alıntı Yapılan yorumlar için Cevaplama ve diğer özellik ayarları sunar. # Yorum Yönetim Eklentileri ... Ban Hammer - Yorum yazarları için kara liste hazırlaya ...

WordPress Admin Paneli Kullanım Kılavuzu Ozan Yıldırım

  https://www.ozanyildirim.com/wordpress-admin-paneli-kullanim-kilavuzu.html
  WordPress Admin Paneli. ... Yorum denetimi ve kara liste alanını kullanabilirsiniz. Yorumların sizin denetiminizden sonra yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Ortam ayarları; yüklenecek küçük, orta ve büyük resimlerin boyut ayarları yapılmaktadır ... Yorumlar menüsü ile yazılara gelen yorumlar …

Wordpress'e Giriş Eğitimleri - SlideShare

  https://www.slideshare.net/UniveristBusinessSchool/wordpresse-giri-eitimleri
  Oct 26, 2015 · Yorumlar için Kara Liste: Bu bölümde seçeceğiniz kelimeler kara listeye alınacak ve istenmeyen yorumlar bölümüne gönderilecektir. O yüzden kara listeye alınmasını istediğiniz kelimeleri her satıra bir kelime gelecek şekilde yazın.

WordPress'de IP Adreslerini Engelleme - WpGurme

  https://wpgurme.com/wordpressde-ip-adreslerini-engelleme/
  WordPress’de IP Adreslerini Engelleme. Belirli bir IP adresine sahip olan kullanıcıları sitenize yorum yapmasını engellemek istiyorsanız, o zaman bunu WordPress gösterge paneli üzerinden yapabilirsiniz. Ayarlar »Tartışma sayfasına gidin ve” Yorumlar için Kara Liste “metin kutusuna ilerleyin.
  [CATITEMSBL#1]

In addition to information on Wordpress Yorumlar Iin Kara Liste, on our site you can find a lot of interesting and useful information on related topics.

Related Information:

Popular Wordpress Info: